Anna Rosenbäck blandteknik

Anna Rosenbäck blandteknik
Anna Rosenbäck blandteknik
Anna Rosenbäck blandteknik
Anna Rosenbäck blandteknik

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Fairy tale", signerad och daterad A Rosenbäck -14, blandteknik/olja/imitationsguld/koppar, ca 100 x 100 cm

342864

2015-11-17