Brandsprutor och spett

Brandsprutor och spett
Brandsprutor och spett
Brandsprutor och spett
Brandsprutor och spett
Brandsprutor och spett
Brandsprutor och spett

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRANDSPRUTOR, 2 st, 1900-tal, mässing, längd ca 64 cm vardera

Slitage, märken

342885

2015-11-17