Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STOLAR, 4 st, barocktyp, 17/1800-tal, delvis bemålade sitthöjd ca 48-53 cm
Zustandsbeschreibung
Delvis senare bemålning, skador, lagningar
342921
2015-11-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner