Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, gustaviansk stil, 1800-tal, nyckelskyltar och fothylsor i mässing, höjd ca 77, 172x72 cm
Slitage, repor, smärre skador
342926
2015-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här