Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
EERIK HAAMER (Estland, 1908-1994): Landskap,
signerad Haamer, olja på duk, 78 x 101 cm.
I samma familj sedan 1950-talet
342927
2015-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här