Eerik Haamer Landskap

Eerik Haamer Landskap
Eerik Haamer Landskap
Eerik Haamer Landskap
Eerik Haamer Landskap
Eerik Haamer Landskap
Eerik Haamer Landskap

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

EERIK HAAMER (Estland, 1908-1994): Landskap,
signerad Haamer, olja på duk, 78 x 101 cm.
I samma familj sedan 1950-talet

342927

2015-11-21