Eduard Wiiralt

Eduard Wiiralt
Eduard Wiiralt
Eduard Wiiralt
Eduard Wiiralt

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EDUARD WIIRALT (1898-1954): Camel -
mjukgrundsetsning, 1938, signerad Eduard. Wiiralt, Epreuve d´Essai II, 41 x 31 cm

Fläckar och gulnader

342929

2015-11-21