Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
EDUARD WIIRALT (1898-1954): Camel -
mjukgrundsetsning, 1938, signerad Eduard. Wiiralt, Epreuve d´Essai II, 41 x 31 cm
Fläckar och gulnader
342929
2015-11-21
Gör en kostnadsfri värdering här