Båt av Arne Olsson

Båt av Arne Olsson
Båt av Arne Olsson
Båt av Arne Olsson
Båt av Arne Olsson

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNE OLSSON (1918-2003): Abstrakt komposition med rött mot grönt, monogramsignerad AO, olja på duk, 54 x 65 cm

Smärre ytslitage

342936

2015-11-17