Philippe de Rougemont oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PHILIPPE DE ROUGEMONT (1891-1965): Naken kvinna vid vatten, signerad Ph de Rougemont, olja på duk, ca 102x51 cm

342945

2015-11-17