Alice Kaira

Alice Kaira
Alice Kaira
Alice Kaira
Alice Kaira
Alice Kaira
Alice Kaira

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALICE KAIRA (Finland, 1913-2006), Blomsterstilleben, olja på duk, signerad och daterad 1979 Alice Kaira, ca 35 x 27 cm

342971

2015-11-17