Spegel Birgit Norén

Spegel Birgit Norén
Spegel Birgit Norén
Spegel Birgit Norén
Spegel Birgit Norén

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, rokoko, 1700-tal, spår av förgyllning, kvicksilverfolierade glas, 74x35 cm

Slitage

342991

2015-11-18