Korg Birgit Norén

Korg Birgit Norén
Korg Birgit Norén
Korg Birgit Norén
Korg Birgit Norén
Korg Birgit Norén
Korg Birgit Norén

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

KORG, 1900-tal, orientalisk, längd ca 80 cm

Skador

342993

2015-11-17