Ripsmattor Birgit Norén

Ripsmattor Birgit Norén
Ripsmattor Birgit Norén

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RIPSMATTOR, 4 st, 1900-talets första hälft, ca 400x63, 500x60, 350x70, 530x60 cm

Bruksslitage

343014

2015-11-17