Piedestal 1900-tal
Valmis
2015-12-02
343020
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, 1900-tal, vitmålad, höjd 120 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Skador, senare bemålad