Ripsmattor Birgit Norén
Klubbat för:
4 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
RIPSMATTOR, 4 st, 1900-talets första hälft, ca 320x62 (blå/vit), 410x69 (grön/svart), 355x66 (orange/svart), 390x65 (blå/vit) cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
343021
Päivämäärä:
2015-11-17