Ripsmattor Birgit Norén

Ripsmattor Birgit Norén
Ripsmattor Birgit Norén

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

RIPSMATTOR, 4 st, 1900-talets första hälft, ca 320x62 (blå/vit), 410x69 (grön/svart), 355x66 (orange/svart), 390x65 (blå/vit) cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

343021

Päivämäärä:

2015-11-17