Kista Birgit Norén

Kista Birgit Norén
Kista Birgit Norén
Kista Birgit Norén
Kista Birgit Norén
Kista Birgit Norén
Kista Birgit Norén

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KISTA, polykromt bemålad, invädigt daterad 1758, höjd ca 48, 95x58 cm

Nyckel saknas, skador

343022

2015-11-18