Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
HÅKAN BERG (född 1958): "Liv", signerad, numrerad 79/140, färglitografi, bladmått ca 52x43 cm
Zustandsbeschreibung
343044
2015-11-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner