Håkan Berg

Håkan Berg
Håkan Berg

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

HÅKAN BERG (född 1958): "Liv", signerad, numrerad 79/140, färglitografi, bladmått ca 52x43 cm

Zustandsbeschreibung

343044

2015-11-19