Sängar Birgit Norén

Sängar Birgit Norén
Sängar Birgit Norén
Sängar Birgit Norén
Sängar Birgit Norén
Sängar Birgit Norén
Sängar Birgit Norén

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGAR, 2 st, 1800-talets andra hälft, på hjultrissor, järn med mässingsdetaljer, bäddmått ca 195x80 cm

Skador, slitage

343049

2015-11-18