Gustava Cederschiöld oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAVA CEDERSCHIÖLD (1843-1884): Fors, signerad och daterad på spännramen Gusti Cederschiöld, 4 juni 1862, olja på duk, 48x40

Färgbortfall, krackeleringar

343060

2015-11-24