Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUSTAVA CEDERSCHIÖLD (1843-1884): Fors, signerad och daterad på spännramen Gusti Cederschiöld, 4 juni 1862, olja på duk, 48x40
Färgbortfall, krackeleringar
343060
2015-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här