Skrivställ
Vollendet
2015-11-19
343063
| Höchstes Gebot | 4 600 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
SKRIVSTÄLL, empirestil, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, med karyatid, höjd 26 cm
Glasinsatser saknas