Skrivställ

Skrivställ
Skrivställ
Skrivställ
Skrivställ
Skrivställ
Skrivställ
Skrivställ
Skrivställ

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKRIVSTÄLL, empirestil, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, med karyatid, höjd 26 cm

Glasinsatser saknas

343063

2015-11-19