Ander Gustav Koskull

Ander Gustav Koskull
Ander Gustav Koskull
Ander Gustav Koskull
Ander Gustav Koskull

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERS GUSTAV KOSKULL (1831-1904): Risplockande barn, signerad A Koskull, olja på pannå, ca 30x25 cm

343072

2015-11-19