Alf Wallander akvarell

Alf Wallander akvarell
Alf Wallander akvarell
Alf Wallander akvarell
Alf Wallander akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALF WALLANDER (1862-1914): Figurscen från Madrid, signerad och daterad Alf Wallander Madrid -07, akvarell, ca 49x34 cm

343095

2015-11-24