Sockerkaksform Birgit Norén

Sockerkaksform Birgit Norén
Sockerkaksform Birgit Norén
Sockerkaksform Birgit Norén
Sockerkaksform Birgit Norén
Sockerkaksform Birgit Norén
Sockerkaksform Birgit Norén

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOCKERKAKSFORM, 1800-tal, lergods, grönglaserad, höjd ca 13, diameter 33 cm

Smärre nagg

343107

2015-11-17