Röllakan MMF

Röllakan MMF
Röllakan MMF
Röllakan MMF
Röllakan MMF

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Nyponblomman", matta, formgiven 1932, röllakan, signerad AB MMF, tillverkad efter 1941, 293x200 cm

Kantslitage

343139

2015-11-25