Taklampa
2015-11-19
343146
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, kupa i grönt glas, stomme i metall, höjd ca 79 cm
Bruksslitage