Oljemålning venedigmotiv

Oljemålning venedigmotiv
Oljemålning venedigmotiv
Oljemålning venedigmotiv
Oljemålning venedigmotiv
Oljemålning venedigmotiv
Oljemålning venedigmotiv

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Venedigmotiv, olja på duk, otydligt signerad Frank Wast?, ca 60x90 m

343167

2015-11-19