Erik Detthow etsning
2015-11-19
343172
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIK DETTHOW (1888-1952): Figurscen, signerade och daterad 17, etsning, 12x12 cm