Edith Gert oljemålning

Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning
Edith Gert oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDITH GERT (Danmark, född 1906): Stilleben, signerad E Gert, olja på duk, 65x55 cm

343175

2015-11-19