Bakbord allmoge

Bakbord allmoge
Bakbord allmoge
Bakbord allmoge
Bakbord allmoge
Bakbord allmoge
Bakbord allmoge
Bakbord allmoge
Bakbord allmoge
Bakbord allmoge
Bakbord allmoge
Bakbord allmoge
Bakbord allmoge

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1800-tal, furu, troligtvis bakbord, med klaff och låda i sargen, beslag i järn, höjd ca 47, 93x97, klaffens längd ca 72 cm

Slitage, skador, delar saknas

343187

2015-11-18