Kaffekoppar Berså design Stig Lindberg

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STIG LINDBERG, 12 dlr, porslin, "Berså", Gustavsberg, 12 kaffekoppar med fat

Smärre slitage, 1 kopp med mindre nagg

343199

2015-11-19