Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
IB KOFOD LARSEN, soffa, 3-sits, 1960-tal, med skinnklädsel och trästomme i jakaranda, etikettmärkt OPE, sitthöjd ca 45, längd ca 191 cm
Smärre skador, omfattande slitage
343210
2015-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här