Philippe Starck pall

Philippe Starck pall
Philippe Starck pall
Philippe Starck pall
Philippe Starck pall
Philippe Starck pall
Philippe Starck pall
Philippe Starck pall
Philippe Starck pall

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

PHILIPPE STARCK, pall med förvaring, "BuBu", 2000-tal, höjd 44, diameter 32,5 cm

Slitage

343230

2015-11-18