Novossadiouk oljemålning

Novossadiouk oljemålning
Novossadiouk oljemålning
Novossadiouk oljemålning
Novossadiouk oljemålning
Novossadiouk oljemålning
Novossadiouk oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SVETOSLAV NOVOSSADIOUK (född 1971): "Cats and masquerade), monogramsignerad NS., med hela namnet och datering a tergo 2013, olja på duk, 60,5x60,5 cm

343233

2015-11-19