Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅLAR 4 st, KORG, 5 dlr, rotarbeten, 18/1900-tal, diameter ca 18-39 cm
Smärre skador
343250
2015-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här