Rotarbeten Birgit Norén

Rotarbeten Birgit Norén
Rotarbeten Birgit Norén
Rotarbeten Birgit Norén
Rotarbeten Birgit Norén
Rotarbeten Birgit Norén
Rotarbeten Birgit Norén

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR 4 st, KORG, 5 dlr, rotarbeten, 18/1900-tal, diameter ca 18-39 cm

Smärre skador

343250

2015-11-18