Korgar Birgit Norén

Korgar Birgit Norén
Korgar Birgit Norén
Korgar Birgit Norén
Korgar Birgit Norén
Korgar Birgit Norén
Korgar Birgit Norén

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORGAR, 6 st, 18/1900-tal, delvis bemålade, diameter ca 26-46 cm

Skador

343254

2015-11-18