Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
BOLLAR, 2 st, 17/1800-tal, björk, bemålad resp bär spår av bemålning, en med med kallstämpel J.E.T, längd 23 resp 35 cm
Sprickor, lagning
343260
2015-11-18