Bollar Birgit Norén

Bollar Birgit Norén
Bollar Birgit Norén
Bollar Birgit Norén
Bollar Birgit Norén
Bollar Birgit Norén
Bollar Birgit Norén

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

BOLLAR, 2 st, 17/1800-tal, björk, bemålad resp bär spår av bemålning, en med med kallstämpel J.E.T, längd 23 resp 35 cm

Sprickor, lagning

343260

2015-11-18