Skrivbord
2015-11-19
343268
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKRIVBORD, gustaviansk stil, 18/1900-tal, låda i sargen, gråmålat 78, 125x77 cm
Slitage