Lergods Birgit Norén

Lergods Birgit Norén
Lergods Birgit Norén
Lergods Birgit Norén
Lergods Birgit Norén
Lergods Birgit Norén
Lergods Birgit Norén
Lergods Birgit Norén
Lergods Birgit Norén

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRUS, KANNOR, 15 st., 18/1900-tal, delvis glaserat lergods, höjd 6-15 cm

Sprickor, nagg

343269

2015-11-18