Björn Jonsson litografi

Björn Jonsson litografi
Björn Jonsson litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BJÖRN JONSSON (1903-1991): Parismotiv signerad Björn Jonsson, 75 ex., bladstorlek ca 51 x 37 cm

343274

2015-11-19