Krus Birgit Norén

Krus Birgit Norén
Krus Birgit Norén
Krus Birgit Norén
Krus Birgit Norén
Krus Birgit Norén
Krus Birgit Norén
Krus Birgit Norén
Krus Birgit Norén

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRUS, 6 st, 1800-tal, delvis glaserat lergods, höjd 18-24 cm

1 krus lagninar, smärre skador, nagg

343275

2015-11-18