Krus Birgit Norén

Krus Birgit Norén
Krus Birgit Norén
Krus Birgit Norén
Krus Birgit Norén
Krus Birgit Norén
Krus Birgit Norén
Krus Birgit Norén
Krus Birgit Norén

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRUS, 8 st, 18/1900-tal, delvis glaserat lergods, höjd 17-30 cm

Smärre sprickor, nagg

343277

2015-11-18