Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Ateljen", signerad L Jirlow, 234/380, blindstämpel Mourlot, färglitografi, ca 46x55 cm, oramad

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

något gulnad

343295

2015-11-27