Åslin oljemålning Slussen

Åslin oljemålning Slussen
Åslin oljemålning Slussen
Åslin oljemålning Slussen
Åslin oljemålning Slussen

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

T. ÅSLIN (1900-tal): "Slussen med Stadshuset", signerad T Åslin, ca 37x45 cm

Smärre färgbortfall vid signaturen

343299

2015-11-19