Skålar Birgit Norén

Skålar Birgit Norén
Skålar Birgit Norén
Skålar Birgit Norén
Skålar Birgit Norén
Skålar Birgit Norén
Skålar Birgit Norén

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

SKÅLAR, 4 st, SIL, 1800-tal, delvis glaserat lergods, höjd 10-15, diamter 26-40 cm

Enstaka glasyr bortfall, nagg

343300

2015-11-17