Urnor Stafsjö Bruk

Urnor Stafsjö Bruk
Urnor Stafsjö Bruk
Urnor Stafsjö Bruk
Urnor Stafsjö Bruk
Urnor Stafsjö Bruk
Urnor Stafsjö Bruk

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

URNOR, 1 par, 1900-tal, Stafsjö Bruk, gjutjärn, höjd 38 cm, diameter 34 cm

Slitage

343302

2015-11-18