Parti Textiller Birgit Norén

Parti Textiller Birgit Norén
Parti Textiller Birgit Norén

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KUDDAR, 4 st, TEXTILLIER 6 st, bl.a. rosengång, variernade storlek,1900-tal, en kudde bär datering 1938

Slitage, smärre skador

343305

2015-11-17