Korgar Birgit Norén

Korgar Birgit Norén
Korgar Birgit Norén
Korgar Birgit Norén
Korgar Birgit Norén
Korgar Birgit Norén
Korgar Birgit Norén
Korgar Birgit Norén
Korgar Birgit Norén

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NÄVERKORGAR, 5 st, 18/1900-tal, näver, vara 2 bemålade, mörkgrönakorgen totallängd ca 37, 48x28 cm

Skador, slitage

343307

2015-11-17