Skrin Birgit Norén

Skrin Birgit Norén
Skrin Birgit Norén
Skrin Birgit Norén
Skrin Birgit Norén
Skrin Birgit Norén
Skrin Birgit Norén

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIN, 17/1800-tal, rödmålat med vit dekor, höjd ca 17, 37x36 cm

Bruksslitage

343309

2015-11-17