Slotts Barbro Birgit Norén

Slotts Barbro Birgit Norén
Slotts Barbro Birgit Norén
Slotts Barbro Birgit Norén
Slotts Barbro Birgit Norén

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SLOTTS BARBRO (1900-tal): Stadsmotiv, signerad och daterad Slottsbarbro -84, olja på pannå, totalmått ca 45 x 41 cm

343312

2015-11-17