Dekorativa föremål Birgit Norén

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELDHUND, FIGURINER, 4 st, LEKSAKSAKSAPA, 1900-tal, gjutjärn, tenn, plåt mm, eldhundens längd ca 32

Smärre skador

343313

2015-11-17